Klub

POWSTANIE KLUBU

W 1999 roku, w ubiegłym tysiącleciu, powstaje F-Body Klub Polska zwany dalej KLUBEM.
KLUB tworzy kilka osób, które budują go na bazie grupy dyskusyjnej, która zrzeszała fanatyków F-Body z różnych części Polski. Warto zaznaczyć, że w KLUBIE mamy nadal bardzo aktywnych członków, którzy w KLUBIE są praktycznie od początku. Grupa dyskusyjna przekształciła się z czasem w forum, które z kilkoma zmianami funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Oczywiście KLUB idzie z duchem czasu i coraz więcej treści publikuje na innych ogólnodostępnych mediach. Jednak nadal głównym trzonem KLUBU jest forum, które zrzesza wszystkich.

Forum
DZIAŁALNOSC

KLUB jest jedynym i oficjalnym klubem, reprezentującym miłośników, maniaków, nałogowców jak i pasjonatów połączonych miłością do platformy F-BODY koncernu General Motors.

To ta platforma (F-BODY) dała nam 4 generacje najpiękniejszych pojazdów jakie amerykańska motoryzacja potrafiła stworzyć czyli: Chevroleta Camaro i Pontiaca Firebirda.
Od 1967 do 2002 roku powstały jedne z najbardziej kultowych jak i rozpoznawalnych pojazdów dla przeciętnego Smitha. To właśnie specyficzny charakter każdej z generacji F-BODY powoduje, że do dnia dzisiejszego te pojazdy znajdują swoich miłośników na każdą kieszeń.
Spokojniejszy, lecz zadziorny charakter seryjnych modeli można zawsze podkręcić ogromem możliwości tuningowych, tak by każdy właściciel był zadowolony. Z czasem również bardzo łatwo zauważyć, że posiadać i jeździć F-BODY to nie tylko wybór takiego czy innego auta. To wybór pewnego stylu życia. Dlatego dobrze się zastanów zanim wsiądziesz czy kupisz jakieś F-BODY. Będzie to miłość uścielona kolcami, jednak czy to nie dopiero wtedy jesteśmy w stanie tej miłości czerpać w pełni?

Klub w liczbach

Member 61 osób/y
Prospect 3 osób/y
Fan 99 osób/y
Dobrowolne wsparcie

Finanse Klubu

Fbody Klub Polska to organizacja, której zarządzanie czasem pochłania jakieś środki finansowe (czy to na opłacenie serwera, czy też pokrycie nieplanowanych wydatków związanych ze zlotami, zaliczkami na rezerwacje np. ośrodków, lotniska itp.), Zarząd KLUBU nie pobiera żadnego wynagrodzenia za prowadzenie swojej działalności.

Składki na rzecz Fbody Klub Polska nie są obowiązkowe ani w wysokości, ani w częstotliwości płacenia. Jednakże każdy grosz wpłacony na konto ułatwia KLUBOWI realizację wspólnych celów naszego całego grona. Dlatego każdy KLUBOWICZ jak i PROSPECT czy sympatyk KLUBU powinien rozważyć dowolną pomoc w ramach KLUBU. Pomoc to nie zawsze grosz rzucony do KLUBOWEJ skarpety – pomoc może być również niematerialna jak i materialna.

Jeśli jesteś firmą i chciałbyś wystąpić w roli naszego sponsora, skontaktuj się z nami i złóż swoją propozycję. Na pewno się dogadamy!

W celu otrzymania informacji na temat możliwości wsparcia klubu, zapraszamy do kontaktu.

Ekipa

SKŁAD FBODY POLSKA

Pecha

Treasurer

Jaca

Honorable President

Raga

Vice President

Patron

Prospect

Lord Z

Member

Steem

Member

Loopa

Member

Jowi

President

Rafal Ram

Member

MisieQ

Member

aro

Member

Hubpoz

Member

Wlado

Member

Face

Member

Silence

Member

Cinkciarz

Prospect

Vitek

Member

Matys

Member

Pyotrek

Member

McAron

Member

Piasek

Member

3genpio

Member

Kasienka

Member

Maxu

Member

Kabdul

Member

Olek

Member

HubiV8

Member

Witek

Board Member

Drleo

Member

Skylark

Member

Dzida

Member

Levy

Member

Moe

Member

Dejwitt

Member

Morgan

Member

Azhrael

Member

Misiek

Member

Rivii

Member

Greg

Member

Siwir

Member

Frelcia

Member

Bart

Member

Quark

Member

Tweeze

Member

Chudy

Member

Unix

Member

Nogal

Member

Rafal M

Member

Maiki

Member

Zimus

Member

Janek

Member

Hektor

Member

AdamSS

Member

Myron

Member

Johny

Member

Qndzia

Member

Swist

Member

Zaskar

Member

Iceman

Member

Piter

Member

Lago

Member

Kubutek

Member

Techno

Prospect
Wyscigi

Terminy & Wyniki

12/05/2019 Witek12,6 : 11,5 Raga
12/05/2019 JowiVS Witek
12/05/2019 Pecha15,5 : 20,9 Witek

Wyniki ostatnich wyścigów w których braliśmy udział. W szczegółach zobaczysz pełne wyniki naszych imprez samochodowych, oraz plany kolejnych.

Zgłoszenie na Klubowicza


Dołacz do Klubu

Teoretycznie sprawa jest prosta. Wystarczy znaleźć nasze forum KLUBOWE, posiadać F-Body i wysłać ten formularz zgłoszenia. Jednak aż tak prosto nie jest 😉

Nasz KLUB starannie selekcjonuje swoich KLUBOWICZÓW by zachować należyty poziom zajebistości. Wszystko dlatego, że nasz KLUB opiera się w głównej mierze na kontaktach międzyludzkich i nie trzeba nam przy naszej wielkiej pasji życiowej osób z przypadku lub takich, którzy nam nasz humor mogą popsuć.

Aby zostać Klubowiczem:

  • Obowiązkowo musisz posiadać F-body. Jeśli zastanawiasz się czym jest F-Body to jesteś w złym miejscu. Możesz ewentualnie posiadać „kolejną” generację Camaro, która już F-Body nie jest. Jednak o ewentualnym dopuszczeniu tego wyjątku każdorazowo decyduje KLUB.
  • Obowiązkowo musisz mieć serce we właściwym miejscu. Nasza KLUBOWA społeczność to mieszanka ludzi z wszelkich klas, miejsc, poglądów czy charakterów. Potrafimy szybko zweryfikować człowieka jak i docenić tych „dobrych”.
  • Obowiązkowo musisz przejść etap „PROSPECTA” czyli osoby zaprzyjaźnionej z KLUBEM, chcącej do niego dołączyć. Trzeba bywać na zlotach, pomagać KLUBOWI w różnoraki sposób jak i być w porządku dla reszty KLUBOWICZÓW.

Jeśli dotrwasz do tego etapu, który może trwać i rok lub dłużej to czeka Cię oficjalne głosowanie, w którym pozostali KLUBOWICZE dyskutują nad twoją kandydaturą. Dyskusja jak i głosowanie to kwestie subiektywne, więc nie oczekuj zawsze sprawiedliwego wyroku.

Pamiętaj, że KLUB to jego członkowie. A naszych KLUBOWICZÓW wręcz charakteryzuje charakterność. Dlatego nie obrażaj się, wyciągnij kij z tyłka i przyjmij rzeczy na klatę. A jeśli uważasz, że coś Ci się nie podoba to to powiedz na głos. KLUB nie jest nieomylny, ale subiektywny.

Twoja kandydatura przeszła głosowanie?
Spełniłeś resztę kryteriów?
Świetnie, bo teraz czas na miły akcent czyli pasowanie na KLUBOWICZA. Szczegółów nie zdradzamy, ale uwierz, że jest dosyć wesoło.

KLUB nie pobiera obowiązkowych składek, jednak KLUB musi się utrzymać. Dlatego każdy KLUBOWICZ jak i PROSPECT czy sympatyk KLUBU powinien rozważyć dowolną pomoc w ramach KLUBU. Pomoc to nie zawsze grosz rzucony do KLUBOWEJ skarpety – pomoc może być również niematerialna jak i materialna.

Jak widzisz KLUB nie szuka nikogo na siłę, ale też nie jest zamkniętym kółkiem wzajemnej adoracji. Każdy ma swoją szansę.
Jeśli powyższe „wymagania” ciebie nie zniechęcają, jeśli wierzysz w swój własny „American Dream” i jeśli wierzysz w to, że pewna pasja potrafi połączyć na dobre wiele skrajnie różnych ludzi to jesteś we właściwym miejscu…

Pozostań w Klubie

Starałeś się zostać Klubowiczem to staraj się również pozostać nim! Bądź aktywny i pomocny. Nie zawsze życie forumowe pokrywa się z KLUBOWYM, więc działaj również w realu. Spotykaj się z ludźmi i krzew kulturę F-Body. Są to kwestie dosyć oczywiste, jednak wolimy o nich przypominać. Nie trzeba nam w KLUBIE martwych dusz czy sezonowych ludzi, którym mija jakaś zajawka. Nawet nie posiadając F-Body możesz go mieć nadal w sercu. Owszem, maszyna jest ważna, ale to koniec końców liczy się człowiek. Mamy wiele KLUBOWICZÓW bez F-Body co jest oczywiście straszne i codziennie nad tym ubolewamy. Jednak te osoby na tyle odcisnęły swoje pozytywne piętno na KLUBIE, że nie chcemy się z nimi rozstawać.

Kiedy możemy zmieniać status Klubowicza na Forumowicza? Kiedy nie uczestniczysz w zlotach, nie ma Cię na forum i nie masz F-body już od jakiegoś czasu i nie planujesz tego zmienić. Zanim zmienimy Ci status podejmiemy próbę nawiązania kontaktu z Tobą, wyślemy Ci także wiadomość z informację, że zostałeś przeniesiony do grono forumowiczów i z informacją jakie działania musisz podjąć aby wrócić do grona Klubowiczów.

KLUB mimo swojego nieformalnego charakteru ma swój ZARZĄD czyli osoby, które poświęcają swój czas, energię a i czasem więcej, by KLUB mógł być silny i sprawny. Licz się z ich zdaniem i słuchaj ich rad – nierzadko są to osoby, które w KLUBIE spędziły większość swojego życia.

F-Body Klub Polska to nie zwykły klub miłosników aut amerykańskich!
F-Body Klub Polska to TEN KLUB!
F-Body Klub Polska to MY!
IMG_7981-kopia